Celular
+8618948254481
Na telefononi
+86 0752 2621068/+86 0752 2621123/+86 0752 3539308
E-mail
gcs@gcsconveyor.com
 • Conveyor Rollers
 • customized Belt Conveyor

GCS është krenare që është një nga prodhuesit kryesorë të furnizimeve të transportuesit dhe furnizuesit me shumicë në Kinë

Rolet janë një nga më të përdorurit dhe në të njëjtën kohë një nga komponentët më kryesorë të një sistemi transportues transportues, dhe ne jemiprodhuesi më i mirë i furnizimeve të transportuesit në Kinë.Për 27 vitet e fundit, ne kemi prodhuar rula dhe furnizime transportuesish për disa nga markat më të mira në botë.Ne kemi ndihmuar kompanitë e mëdha dhe të vogla të promovojnë veten në një mënyrë me ndikim nëpërmjet fuqisë së fabrikës sonë të furnizimeve të transportuesit (GCS) dhe furnizuesit me shumicë të rulit.Ne kontrollojmë cilësinë e produkteve tona duke përdorur bojë epokside të cilësisë së lartë për të lyer sipërfaqen e rrotullave dhe duke përdorur vlera minimale të tolerancës.

Përvoja jonë shumëvjeçare në prodhim na lejon të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, që është avantazhi ynë unik si prodhuesi më i mirë i furnizimeve të transportuesit dhe një garanci e fortë që ne ofrojmë shërbime të prodhimit me shumicë për të gjitha llojet e rulave.

Ekipi ynë me përvojë i menaxherëve dhe konsulentëve të llogarive do t'ju mbështesë në krijimin e markës suaj – qofshin ato për rula përcjellës të qymyrit – rula për aplikime termocentrale, ose një numër produktesh rul për përdorim në mjedise specifike – të dobishme për marketingun e markës tuaj në transmetim industrisë.Ne kemi një ekip njerëzish që punojnë në industrinë e transportit për shumë vite, të dy (konsulentët e shitjeve, inxhinierët, menaxherët e cilësisë) me të paktën 8 vjet përvojë.Ne kemi një sasi minimale të ulët porosie, por mund të prodhojmë sasi shumë të mëdha porosie në afate shumë të shkurtra.Filloni projektin tuaj sot, na kontaktoni, bisedoni me ne në internet ose telefononi +8618948254481/+8615986956123

Ne jemi një prodhues, duke na mundësuar t'ju ofrojmë çmimet më të mira duke ofruar shërbime të shkëlqyera.

 

Prodhuesi kryesor dhe furnizuesi me shumicë i rulave transportues të rëndë/transportues të lehtë të gravitetit

 

Si drejtuesProdhuesi i furnizimeve të transportuesit me detyrë të rëndë/të lehtëdhe furnizues me shumicë, ne kemi 27 vjet përvojë në prodhimin e furnizimeve të transportuesit, produkteve kryesore dhe më shumë.Vitet e përvojës na kanë bërërul transportues me shumicëZinxhiri i furnizimit të biznesit është shumë i pjekur.

Si një masë e shkëlqyer e markësprodhues dhe furnizues i furnizimeve të transportuesit, ne pranojmë shërbimet OEM dhe ODM, na dërgoni dizajnin tuaj dhe ne mund të bëjmë mostra reale brenda 10 ditëve për të printuar markën tuaj në produktet dhe paketimin.Pavarësisht se jeni shitës me shumicë apo pronar i markës, ne do t'ju ndihmojmë të zhvilloni shpejt biznesin tuaj me produktet tona me cilësi të lartë dhe shërbimin e përsosur.

Nëse dëshironi të fillonipersonalizimiproduktet tuaja që të përputhen me vendin tuaj, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni Ofrimi i shërbimit të klientit dhe personalizimi me cilësi të lartë është ndjekja jonë e përjetshme!

 

 

 • With over 15 years of expertise in working with companies and products in the conveying industry, our roller products provide our partners with new ideas to improve their efficiency and effectiveness in the workplace. With over 15 years of expertise in working with companies and products in the conveying industry, our roller products provide our partners with new ideas to improve their efficiency and effectiveness in the workplace.

  Mbi 27 vjet ekspertizë

  Me mbi 15 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e transportit, produktet tona me rul u ofrojnë partnerëve tanë ide të reja për të përmirësuar efikasitetin dhe efektivitetin e tyre në vendin e punës.

 • Materials are provided by regular suppliers. 100% quality control of raw materials is carried out. All conveyor rollers are produced by various tests and batch automatic machinery to reduce the error of manual process. To ensure the high quality level, each product must pass strict inspection and be issued with a manufacturing certificate before being ready for shipment. Materials are provided by regular suppliers. 100% quality control of raw materials is carried out. All conveyor rollers are produced by various tests and batch automatic machinery to reduce the error of manual process. To ensure the high quality level, each product must pass strict inspection and be issued with a manufacturing certificate before being ready for shipment.

  Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

  Materialet sigurohen nga furnitorë të rregullt.Bëhet kontroll 100% i cilësisë së lëndëve të para.Të gjithë rulat e transportuesit prodhohen nga teste të ndryshme dhe makineri automatike të grupeve për të reduktuar gabimin e procesit manual.Për të siguruar nivelin e lartë të cilësisë, çdo produkt duhet të kalojë një inspektim të rreptë dhe të lëshohet me një certifikatë prodhimi përpara se të jetë gati për dërgesë.

 • We are the source factory. We can offer the best price. 150 well-trained workers have more than 27 years of experience in the industry, and we can provide stable production capacity. We are the source factory. We can offer the best price. 150 well-trained workers have more than 27 years of experience in the industry, and we can provide stable production capacity.

  Kapaciteti i fabrikës dhe çmimi konkurrues

  Ne jemi fabrika burim.Ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë.150 punëtorë të trajnuar mirë kanë më shumë se 27 vjet përvojë në industri dhe ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhimi.

(GCS) ofron përzgjedhjen më të madhe të rrotullave me porosi dhe standarde në industri

 

Ne jemi partnerë në projektimin dhe prodhimin e zgjidhjeve të grimcimit, skanimit, pastrimit dhe transportit për prodhuesit në botë me shumicë të thatë.

Global Conveyor Supplies Company Limited (GCS) Inkorporuar në Kinë 1995) zotëron markat "GCS" dhe "RKM" dhe është në pronësi të plotë të E&W Engineering SDN BHD.(Inkorporuar në Malajzi në 1974).

Global Conveyor Supplies Company Limited (GCS) është e specializuar në prodhimin e shitjes së boshëve të ndryshëm për pajisjet e bartjes së materialit me shumicë, rulave të galvanizuar për pajisjet e transportit të vazhdueshëm industrial të lehtë, sistemeve të transportit me rul, pjesëve të këmbimit dhe produkteve të lidhura harduerike periferike.GCS miraton teknologji të avancuar në operacionet e saj prodhuese për të zbatuar prodhimin mekanik automatik: Linja mekanike e automatizuar e rrotullave, linja e kazanëve, linja e kllapave: veglat e makinerisë CNC;Krahu automatik i robotit të saldimit;Makinë automatike përgjimi CNC;Makinë shpuese për kontrollin e të dhënave;linja e përpunimit të boshtit;Linja e prodhimit të stampimit të metaleve.Ajo gjithashtu ka marrë certifikatën ISO9001:2015 të sistemit të menaxhimit të cilësisë.Kompania jonë mori licencën e prodhimit industrial të lëshuar nga Administrata e Përgjithshme e Mbikëqyrjes së Cilësisë, Inspektimit dhe Karantinës së Republikës Popullore të Kinës në tetor 2009 dhe mori certifikatën e sigurisë së produktit minerar të miratuar për përdorimin e produkteve të minierave kombëtare të sigurisë.Produktet përdoren gjerësisht në transportin e kockave, prodhimin e energjisë termike, portet, fabrikat e çimentos, minierat e qymyrit dhe metalurgjinë, si dhe në transportin e lehtë, ruajtjen, industrinë, ushqimin, industrinë mjekësore dhe industri të tjera.

Kompania jonë gëzon një reputacion të mirë midis klientëve dhe produktet tona shiten mirë në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Australi, Evropë dhe shumë vende dhe rajone të tjera.Kompania jonë i përmbahet qëllimit të "Sigurimit të Kënaqësisë së Klientit".