Celular
+8618948254481
Na telefononi
+86 0752 2621068/+86 0752 2621123/+86 0752 3539308
E-mail
gcs@gcsconveyor.com

Rrip transportues

Belt Conveyor Global Transportues Furnizime CO. LTD. Ne jemi Ekspertiza + Përvoja e Kompanisë së Limited të Furnizimeve të Transportit Global (GCS). Sisteme Transportuese|Rrul transportues dhe kornizë|Rrip transportues GCS është ofruesi kryesor i sistemeve të transportit me shumicë me porosi. Ne ofrojmë transportues me ngarkesë të rëndë dhe rrip të lehtë për një gamë të gjerë aplikimesh të trajtimit me shumicë. Sistemi i duhur i trajtimit të materialeve me shumicë mund t'i shtojë automatizimin dhe rrjedhshmërinë çdo aplikacioni. Të gjithë transportuesit e rripave GCS dhe sistemet e transportuesit janë projektuar rreth aplikacionit tuaj unik për të siguruar zgjidhjen më të mirë të mundshme të trajtimit me shumicë.