Celular
+8618948254481
Na telefononi
+86 0752 2621068/+86 0752 2621123/+86 0752 3539308
E-mail
gcs@gcsconveyor.com

Shërbimi

Ne jemi një ekip profesional për të bërë biznes ndërkombëtar.Çdo pyetje do të përgjigjet brenda 24 orëve me detaje të ditura dhe të vlefshme.Është e lehtë dhe efikase të merreni me ne.

·Ekipi i shitjeve Profesionale & Passion 24 orë në shërbimin tuaj

· Pjesëmarrja në ekspozita të ndryshme ju ndihmon të na njihni më plotësisht

· Mostra mund të dërgohet në 3-5 ditë

· Pranohet OEM i produkteve / logos / markës / paketimit të personalizuar

· Sasi e vogël e pranuar dhe dërgesë e shpejtë

· Ekipi ynë i zhvillimit të produkteve do të përditësojë rregullisht produkte të reja.

· Diversifikimi i produktit për zgjedhjen tuaj

· Shitje në fabrikë direkt me ekipin profesional të shitjes

· Për çmimin më të mirë Cilësi e lartë dhe shërbim i favorshëm

· Shërbim ekspres për disa porosi urgjente dërgimi për të përmbushur kërkesat e klientit

FAQE

Pyetje: Si është afati juaj i pagesës?

A: T/T ose L/C.Terma të tjera pagese që mund të diskutojmë gjithashtu.

Pyetje: A mund ta personalizoni?

Përgjigje: Ne mbështesim personalizimin sipas kërkesës tuaj.

Pyetje: Çfarë është MOQ?

Përgjigje: 1 copë

Pyetje: Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?

Përgjigje: 5 ~ 20 ditë. Ne gjithmonë përgatisim lëndë të para të mjaftueshme për nevojat tuaja urgjente, ne do të kontrollojmë me departamentin tonë të prodhimit për produkte jo të aksioneve, për t'ju siguruar kohën e saktë të dorëzimit dhe orarin e prodhimit.

Pyetje: Cili është avantazhi juaj?

Përgjigje: Ne jemi prodhues 100%, mund të garantojmë çmimin e dorës së parë.

Pyetje: A mund të vizitojmë fabrikën tuaj?

A: Mirë se vini ngrohtësisht.Pasi të kemi planin tuaj, ne do të organizojmë ekipin profesional të shitjeve për të ndjekur rastin tuaj.

Si të porosisni

· Na tregoni modelin dhe sasinë që ju nevojitet;Merrni Kuotimin më të fundit

· Konfirmoni detajet e porosisë;Arritja e qëllimit të tregtimit;PI-ja e porosisë do të dërgohet

· Organizoni pagesën;Ne do t'i dorëzojmë mallrat brenda 24 orëve pas marrjes së pagesës

Pas sherbimit te shitjes

· Zgjidhni kompaninë më të lirë dhe më të sigurt të transportit dhe gjurmoni porosinë deri në marrje

· Garancia e dhënë, autenticiteti i garantuar me kodin e sigurisë verifikuar

· Nëse ka ndonjë defekt, zëvendësimi falas do të dërgohet së bashku me porosinë tuaj të ardhshme

Pesë pikë që ju të zgjidhni kompaninë tonë

1. Fabrika e drejtpërdrejtë me çmime mjaft konkurruese

2. Cilësi e garantuar pas kontrollit të departamentit të SC

3. Rendi OEM është shumë i mirëpritur dhe arrihet lehtësisht.Të gjitha kërkesat e personalizuara janë të disponueshme, duke përfshirë logon e personalizuar, kutinë e paketimit, detajet e produkteve etj.

4. Koha e shpejtë e dorëzimit.Dërgohet 1-2 ditë pas pagesës.

5. Ekipi profesional.Të gjithë anëtarët e ekipit tonë kanë qenë në terren të paktën 3 vjet me njohuri profesionale dhe shërbime të mira.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni