Мобилен телефон
+8618948254481
Јавете ни се
+86 0752 2621068/+86 0752 2621123/+86 0752 3539308
Е-пошта
gcs@gcsconveyor.com

Транспортен појас

Belt Conveyor Глобални транспортни материјали CO. LTD. Ние сме Global Conveyor Supplies Company Limited (GCS) експертиза + искуство Транспортни системи|Транспортни ролери и рамка|Транспортен појас GCS е водечки снабдувач на сопствени системи за пренос на големо. Нудиме транспортери со тешки и лесни појаси за широк опсег на апликации за ракување со рефус. Сите транспортери и транспортни системи GCS се дизајнирани околу вашата единствена апликација за да се обезбеди најдобро можно решение за ракување со најголемиот дел.