Мобилен телефон
+8618948254481
Јавете ни се
+86 0752 2621068/+86 0752 2621123/+86 0752 3539308
Е-пошта
gcs@gcsconveyor.com

Сервис

Ние сме професионален тим за водење меѓународен бизнис.Секое прашање ќе биде одговорено во рок од 24 часа со информирани и вредни детали.Лесно и ефикасно е да се справите со нас.

· Професионален и пасион тим за продажба 24 часа на ваша услуга

· Учеството на различни изложби ви помага да не запознаете поцелосно

· Примерокот може да се испрати за 3-5 дена

· ОЕМ на прилагодени производи / лого / бренд / пакување е прифатен

· Мала количина прифатена и брза испорака

· Нашиот сопствен тим за развој на производи редовно ќе ги ажурира новите производи.

· Диверзификација на производи по ваш избор

· Фабричка продажба директно со професионален тим за продажба

· За најдобра цена Висок квалитет и поволна услуга

· Експресна услуга за некои итни нарачки за испорака за да се исполнат барањата на клиентите

Најчесто поставувани прашања

П: Како е вашиот рок на плаќање?

A: T/T или L/C.Друг рок на плаќање за кој исто така можеме да разговараме.

П: Можете ли да го прилагодите?

О: Ние поддржуваме прилагодување според вашето барање.

П: Што е MOQ?

О: 1 парче

П: Колку долго е вашето време за испорака?

О: 5 ~ 20 дена. Ние секогаш подготвуваме доволно суровини за вашите итни потреби, ќе провериме кај нашиот производствен оддел за незалихи производи, за да ви го обезбедиме точното време на испорака и распоредот на производство.

П: Која е вашата предност?

О: Ние сме 100% производител, може да гарантираме цена од прва рака.

П: Можеме ли да ја посетиме вашата фабрика?

О: Топло добредојде.Откако ќе го имаме вашиот распоред, ќе го организираме професионалниот тим за продажба да го следи вашиот случај.

Како да нарачате

· Кажете ни го моделот и количината што ви треба;Добијте ја најновата понуда

· Потврдете ги деталите за нарачката;Достигнете трговска намера;ПИ на нарачката ќе биде испратена

· Организирајте плаќање;Ние ќе ја испорачаме стоката во рок од 24 часа по примената на уплатата

Служба по продажбата

· Изберете најевтина и најбезбедна компанија за испорака и следете ја нарачката до приемот

· Обезбедена гаранција, автентичноста загарантирана со безбедносната шифра потврдена

· Ако има некаков дефект, бесплатна замена ќе биде испратена заедно со вашата следна нарачка

Пет поени за да ја изберете нашата компанија

1. Фабрички директно со прилично конкурентни цени

2. Квалитет загарантиран по проверката на одделот за ОК

3. ОЕМ редот е многу добредојден и лесно се постигнува.Сите приспособени барања се достапни, вклучувајќи приспособено лого, кутија за пакување, детали за производите итн.

4. Брзо време на испорака.1-2 дена испорачани по плаќањето.

5. Професионален тим.Сите членови на нашиот тим се на терен најмалку 3 години со професионални знаења и добри услуги.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја